Громадська організація допомагає евакуювати з «гарячих точок» людей з інвалідністю: куди звертатися

Чимало людей зараз хочуть евакуюватися з небезпечних зон, проте зробити це часом дуже непросто. Особливо складно з переміщенням людей з інвалідністю. Допомагає евакуюватися таким громадянам ГО Fight for right.

«Від початку війни й до сьогодні ми отримуємо велику кількість запитів від людей на евакуацію. Намагаємось їм в цьому допомогти. Волонтери, різні громадські організації, міжнародні організації. Зараз працюють всі. На сьогодні ми надали допомогу понад 2 200 людям з інвалідністю», – розповіла голова організації Юлія Сачук «Громадському радіо».

Як отримати допомогу з евакуацією людям з інвалідністю?

Потрібно звернутися на «гарячу лінію» громадської організації за номером: 0 800 303 311 (потрібно натиснути «1» для залишення запиту на евакуацію). Скористатись також можна адресою електронної пошти: [email protected] чи написати через месенджер у фейсбуці.

Хто може звернутися за допомогою?

Люди з інвалідністю, їхні родичі чи друзі. Кожен запит розглядається індивідуально, а допомога з евакуацією надається різними способами. Зокрема, організація співпрацює з волонтерськими групами, які допомагають з транспортуванням, а також з координаторами «зелених коридорів».

Яку ще допомогу можна отримати?

Скориставшись «гарячою лінією» організації, також можна отримати психологічну підтримку (кнопка «2»), юридичну консультацію (кнопка «3») та повідомити про гуманітарні потреби (кнопка «4»).

Нагадаємо, в Україні запустили проєкт кризової допомоги для дітей з труднощами розвитку та інвалідністю.