Подати заяву на отримання грошової компенсації за догляд вдома можна онлайн

Відтепер подати заяву на отримання грошової компенсації за соціальну послугу з догляду вдома потерпілі на виробництві можуть подати онлайн.

Як повідомили в Пенсійному фонді, послуга доступна на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Потерпілі на виробництві, яким  визначено потребу в спеціальному медичному догляді та/або постійному сторонньому догляді, та/або побутовому обслуговуванні мають:

  1. Зайти на вебпортал електронних послуг ПФУ.
  2. Авторизуватися в особистому кабінеті за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
  3. На панелі зліва в розділі «Комунікації з ПФУ» обрати опцію «Заява про надання соціальної послуги», ознайомитися з інформацією, що з’явиться на екрані, та натиснути «Продовжити».
  4. Натиснути «Заява про надання соціальної послуги догляду вдома членом сім’ї або іншою особою» і заповнити всі поля, позначені зірочкою. Після цього натиснути «Додати» й заповнити відомості про члена сім’ї чи іншу особу, яка здійснюватиме догляд — натиснути «Зберегти».
  5. За допомогою опції «Додати файл» додати скановані копії документів, що підтверджують право на отримання обраних видів догляду.
  6. Поставити позначку, що ознайомлені з умовами надання послуги та надати згоду на оброблення даних, натиснути «Сформувати заяву».
  7. Перевірити дані сформованої заяви та відправити у ПФУ.
  8. Результат оброблення поданої заяви можна переглянути в особистому кабінеті в розділі «Мої звернення».

Читайте також: Замість грошей потерпілі на виробництві з квітня отримуватимуть соціальні послуги.

Фото: freepik