Перевестись на бюджет цього року контрактники можуть лише до 15 листопада

Нещодавно Кабмін надав право низці категорій студентів-контрактників перевестись на бюджет. У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій пояснили, які саме документи для цього потрібно надати та до якого числа.

Хто саме має право на переведення на бюджет?

1. Студенти, які проживають на тимчасово окупованих територіях, у районах проведення бойових дій чи оточенні. Список відповідних населених пунктів має біти включений до затвердженого переліку Мінреінтеграції станом на 15 жовтня.
2. Студенти, які виїхали з вищевказаних регіонів.
3. Діти загиблих захисників.
4. Учасники бойових дій та їхні діти.
5. особи, які отримали інвалідність внаслідок війни та їхні діти.

Обов’язковими умовами переведення на бюджет також є:

1. Зарахування на контракт до 2021 року включно.
2. Здобування відповідного освітнього ступеня вперше.

Які документи потрібно надати для переведення?

1. Витяг з реєстру територіальної громади, який підтверджує відомості про місце проживання станом на 24 лютого 2022 року.
2. Документ про освіту, здобуту в закладі, який розташований на території відповідних територіальних громад у разі, якщо інформації у зазначеному реєстрі немає або місце проживання знято з реєстрації до 24 лютого 2022 року.

Куди надавати документи?

Документи разом із заявою про переведення необхідно подати керівнику свого навчального закладу. Після верифікації поданих документів інформацію про студента вносять до Єдиної державної електронної бази з питань освіти в модулі «Здобувачі освіти».

До якого числа потрібно подати документи?

Для переведення на бюджет у 2022 році внести дані про студента до ЄДЕБО виш має до 15 листопада. Студентів, дані про яких внесуть пізніше, переведуть на бюджет лише у 2023 році.

Нагадаємо, усього на бюджет планують перевести 80 тисяч студентів.

Фото: km.dsp.gov.ua