Через війну найбільше працівників постраждали в Києві та на Дніпропетровщині

Внаслідок бойових дій в Україні під час роботи постраждали 728 працівників, 214 з яких загинули. Про це повідомили у Фонді соціального страхування.

Найбільша кількість потерпілих працівників зареєстровані у Києві (148 постраждалих, з яких 39 смертельно) та в Дніпропетровській області (94 постраждалих, 32 з яких — смертельно).

Кількість постраждалих на Миколаївщині — 76  (з яких 28 загинули), на Харківщині — 74 (15 смертельно), на Донеччині — 63 (11 смертельно).

У Запорізькій області через бойові дії постраждали 52 працівників (10 смертельно), у Вінницькій — 40 (12 смертельно), у Чернігівській — 28 (8 смертельно), у Сумській — 27 (12 смертельно), у Кіровоградській — 23 (11 смертельно), у Київській — 22 (11 смертельно).

Усі постраждалі працівники мають право на страхові виплати та медико-соціальні послуги.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я, крім одноразових допомог також мають право на щомісячні страхові виплати, які в повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності.

Сім’ям загиблих працівників також призначаються одноразова грошова допомога та щомісячні страхові виплати.

Фото: nov-rada.gov.ua