У Львові створять унікальний простір для сиріт

Унікальний простір для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Спільнота» створять у Львові. Як повідомили у Львівській міській раді, проєкт створить Служба в справах дітей за підтримки фонду «Рідні».

У просторі проживатимуть підлітки під час навчання у вищих навчальних закладах — одночасно до 20 осіб. Він буде поділений на два крила: для хлопців та для дівчат.

Тут також буде бібліотека, облаштовані місця для навчання та спортзал. Окрім цього, мешканці зможуть здобувати додаткові знання — для них розроблять спеціальні програми з фінансової грамотності, лідерства, влаштовуватимуть різноманітні кулінарні майстер-класи, а також працюватимуть психологи. Таким чином дітей готуватимуть до дорослого життя та допомагатимуть їм стати успішними в ньому.

«Часто дитині, окрім гуртожитку при навчальному закладі, ніде іти, немає підтримки, розуміння, домашньої їжі та середовища, де тебе чекають. Для цього і створюється «Спільнота», — пояснив причину створення простору начальник Служби в справах дітей Львівської міськради Володимир Фридрак.

Наразі в будівлі на вулиці Топольній, 4 триває ремонт. Простір відкриють уже восени.

Фото пресслужби Львівської міськради