У Львові дітям українських захисників надають до 7000 грн на оздоровлення

Кошти на оздоровлення можуть отримати діти захисників України, які мешкають у Львові. Як повідомили у Львівській міській раді, відповідна програма в місті функціонує вже восьмий рік.

Хто саме може отримати допомогу?

Діти учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді, і яким не виповнилося 18 років.

Про які суми йдеться?

1. Дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн на кожну дитину.

2. Дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн на кожну дитину.

3. Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:

– дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни I-II групи – 4000 грн на кожну дитину;
– дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи – 3000 грн на кожну дитину.

Як отримати допомогу?

Документи на отримання допомоги приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41).

Який термін подачі заяви на отримання допомоги?

Заяву потрібно подати до 29 вересня.

Нагадаємо, сироти війни можуть отримувати 5700 щомісячної допомоги від благодійного фонду.