У літні табори дітей безкоштовно відправлятимуть у чотири області та за кордон

Під час війни путівки на оздоровлення та відпочинок для дітей в Україні надаватимуть лише в Карпатський регіон. Як заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час телемарафону, це передбачено законом про держбюджет.

Таким чином, діти оздоровлюватимуться в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях. Лише заклади вищої категорії, які знаходяться в цих регіонах, мають право подавати заявки та укладати договори з Національної соціальною сервісною службою про надання таких послуг.

Такі заклади обов’язково мають відповідати всім вимогам щодо пожежної безпеки, санітарних умов, безпеки харчових продуктів, а також мати укриття.

Окрім цього, за словами міністерки соцполітики, дітей відправлятимуть за кордон — наразі тривають переговори з міжнародними партнерами щодо такої можливості.

«Ми розглядаємо варіанти оздоровлення не лише в Україні, але й організованими групами за кордоном, під супроводом, з безпекою. Уже є перша домовленість з Португалією. Вони готові приймати наших громадян — можливо, це будуть діти захисників та інші, додаткові категорії, які ми з батьками будемо відправляти на відпочинок, щоб вони також мали можливість оздоровитися за кордоном», — наголосила Жолнович.

Нагадаємо, що путівки на оздоровлення в Карпатському регіоні цього року надаватимуть дітям з прифронтових територій — з інвалідністю чи з багатодітних сімей.

Ілюстративне фото: dityvmisti.ua