У Києві дітям пільгових категорій надають путівки на оздоровлення

У столиці діє програма «Турбота. Назустріч киянам», у рамках якої для дітей пільгових категорій передбачено оздоровлення коштом міського бюджету. Як повідомили в Київській міській державній адміністрації, путівки також надають одному з батьків чи законних представників, які супроводжують дітей.

Цьогорічна програма оздоровлення розпочалася сьогодні, 8 червня, і триватиме до 20 листопада.

Уже закуплено путівки до санаторію «Карпати» на Закарпатті (335 путівок для дітей та 271 путівка для осіб, які їх супроводжують), а також до санаторію «Орізонт» на Одещині (236 та 192 путівки відповідно).

Окрім цього, планується закупівля путівок на оздоровлення та реабілітацію для дітей з інвалідністю віком до 18 років. Якщо раніше їх відправляли на оздоровлення в Скадовськ на Херсонщині, цього року це буде інший населений пункт у південного регіоні.

Право на отримання путівок мають:

  • діти киян-учасників антитерористичної операції;
  • діти киян-захисників і киянок-захисниць України віком до 14 років;
  • діти киян-військовослужбовців військових частин, які дислокуються на території Києва, віком до 14 років;
  • діти учасників антитерористичної операції, загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі у антитерористичній операції віком до 18 років;
  • діти загиблих (померлих) киян-захисників і киянок-захисниць України віком до 18 років;
  • діти киян-учасників антитерористичної операції, які перебувають у полоні або зникли безвісти, віком до 18 років;
  • діти киян-постраждалих учасників Революції гідності віком до 14 років;
  • діти киян-Героїв Небесної сотні віком до 18 років.

Щодо можливості отримання путівки зазначеним категоріям варто звертатися до департаменту соцполітики КМДА. Адреса: просп.  Любомира Гузара, 7, м. Київ, 03165. Тел.: (044) 404-21-97. E-mail: [email protected]. Розклад роботи: пн-чт з 8:00 до 17:00 (обід з 12:00 до 12:45), пт — з 8:00 до 15:45.

Нагадаємо, для дітей, зареєстрованих у регіонах, де тривають активні бойові дії, які знаходяться в окупації чи на кордоні з росією, діє програма «єОздоровлення».

Фото: volynonline.com