Сім’ям з новонародженими безкоштовно роздадуть 10 тисяч благодійних наборів

В Україні стартує благодійний проєкт для підтримки сімей з новонародженими дітьми. Запустив його фонд BGV Charity Fund спільно з німецькими донорами.

«Сотні зруйнованих лікарень та аптек, розбомблені магазини та продовольчі склади, ускладнене постачання дитячих товарів з-за кордону – все це призводить до дефіциту спеціалізованих товарів для породіль. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги», – зазначають організатори ініціативи.

У рамках проєкту роздадуть 10 тисяч наборів з необхідними для малюків товарами: дитячим одягом (боді, ромперами, шкарпетками та головними уборами), чоловічками-спальниками для новонароджених, підгузками, пляшечками, сосками, килимками для пеленання, пелюшками, засобами для догляду за шкірою малюка та мами, гігієнічними засобами (прокладками, вологими серветками та вологими рушничками), а також дитячим харчуванням та смаколиками для мам).

Хто може отримати набір?

Набір може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту України. Вік дитини на момент подачі заявки на отримання набору не має бути старшим двох місяців, оскільки всі товари в наборі передбачені саме для дітей вікової категорії 0-2 місяці. Допомога надається в кількості один набір для одного новонародженого. Тому, наприклад, сім’я з двійнятами може подати заявку на отримання двох наборів.

Як отримати набір?

Потрібно заповнити заявку на сайті.

У заявці потрібно вказати інформацію про себе та дитину, контакти, дані для відправлення набору «Новою поштою», а також додати фото чи скан-копії необхідних документів – свідоцтва про народження дитини та ID одного з батьків (обидві сторони) або паспорта (перша, друга сторінка та сторінка з реєстрацією).

Як довго розглядається заявка?

Протягом тижня.

Куди доставлять набір?

На вказане вами відділення «Нової пошти» (доставка безкоштовна).

Нагадаємо, новонароджених в Україні знову можна реєструвати онлайн.