За працевлаштування на нові робочі місця держава компенсуватиме ЄСВ

За працевлаштування на нові робочі місця роботодавцям компенсовуватимуть від 50 до 100 % єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування (ЄСВ). Це передбачено ухваленою Кабміном постановою від 18 квітня 2023 р. № 338 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця».

Відповідно до неї затверджено Порядок компенсації субʼєктам малого підприємництва фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця.

У разі працевлаштування офіційно зареєстрованого безробітного за направленням з центру зайнятості на нове робоче місце на термін не менше як два роки, роботодавці отримуватимуть компенсацію в розмірі сплаченого за працевлаштованого ЄСВ. Таку компенсацію виплачуватимуть кожний другий місяць впродовж двох років.

Окрім цього, з 1 січня 2024 року роботодавцям компенсуватимуть 50 % ЄСВ за працевлаштовану особу на нове робоче місце. Компенсацію зможуть отримати роботодавці, які протягом 12 місяців виплачуватимуть працівникам зарплату в розмірі не менше ніж три мінімальні зарплати.

Читайте також: Кількість офіційних безробітних побила рекорд.

Фото: zap.dcz.gov.ua