Єдиний портал вакансій пропонує понад 117 тисяч робочих місць

В Україні розпочав роботу Єдиний портал вакансій. Це спільний проект Міністерства економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошуку роботи (work.ua, robota.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua, ua.jooble.org).

Наразі портал пропонує понад 117 тисяч актуальних вакансій.

«Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі, очікуваного рівня зарплати та виду зайнятості. Єдина база даних оновлюється в режимі реального часу», – повідомляє Державний центр зайнятості.

За його інформацією, новий сервіс працює вже майже три місяці та допомагає подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізуючи процес пошуку українцями легальної роботи. При цьому належне забезпечення підприємств кадрами підсилює розвиток економіки нашої держави.

«Кожен користувач може самостійно здійснити пошук підходящої вакансії на Єдиному порталі вакансій, а через чат-бот у Телеграм підписатися за галуззю або регіоном. Роботодавці можуть подати вакансії через особистий кабінет роботодавця на порталі Державної служби зайнятості або на сайтах-партнерах проєкту», – додають у Державній службі зайнятості.

Ілюстративне фото: delo.ua

Читайте також: В Україні планують створити 26 тисяч додаткових робочих місць