Третина «Армії відновлення» зареєстрована на Полтавщині

В Україні триває набір до так званої «Армії відновлення», куди залучають офіційно зареєстрованих безробітних, які протягом 30 днів не можуть працевлаштуватися. Як повідомила заступниця міністерки економіки Тетяна Бережна, у проєкті наразі беруть участь понад 6000 людей з десяти областей.

Абсолютний лідер із залучення безробітних до суспільно корисних робіт — Полтавська область, де вже працевлаштували таким чином 1929 людей.

На другому місці за кількістю осіб в «Армії відновлення» — Київщина (1085 осіб). На третьому — Сумщина (1054 людини). На четвертому — Донеччина (926 осіб).

Окрім розбору завалів і відновлення пошкоджених у результаті бойових дій житлових будинків, облаштування укриттів у підвалах, фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток, безробітних також залучають до надання соціальних послуг в пунктах незламності.

Мінімальна зарплата за участь у суспільно корисних роботах — 6700 грн на місяць. Ця сума може бути збільшена за бажанням місцевої влади, яка може виділити додаткові кошти з місцевих бюджетів.

Читайте також: Рівень безробіття в Україні знизиться лише у 2024 році.

Фото: poltavawave.com.ua