Добровільно збільшили пенсію та стаж 800 українців

За два місяці роботи сервісу внесення добровільних пенсійних внесків ним скористалися майже вісім сотень українців, збільшивши таким чином стаж чи розмір майбутньої пенсії. Про це повідомили в Пенсійному фонді.

Частина користувачів навіть сплатила внесок двічі.

Як зазначають у ПФУ, зробити повторний внесок за одну і ту саму особу потрібно без укладення нового договору на добровільні внески. Для цього потрібно:

  1. Зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.
  2. Авторизуватися за допомогою кваліфікаційного електронного підпису (КЕП), Дія.Підпису, або ID.GOV.UA. Увійти в особистий кабінет.
  3. У меню зліва обрати розділ «Мої договори на добровільну участь».

  4. У вкладці, що з’явиться на екрані (де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи, на користь якої укладено договір та його дата), натиснути піктограму, позначену банківською карткою.

  5. У вікні, що відкриється, обрати спосіб здійснення платежу (сплатити онлайн чи сформувати платіжне доручення) та виконати його.

Повідомлення про сплату надійде в особистий кабінет застрахованої особи на вебпорталі ПФУ, яка сплатила внесок за себе, або на користь якої сплачено внески іншою особою. У разі сплати внеску за іншу людину потрібно укласти новий договір.

Фото: ukrinform.ua