Частині пенсіонерів можуть перевести виплати з банків на Укрпошту

Частині пенсіонерів можуть змінити порядок здійснення пенсійних виплат – замість переказів через банки їх доставлятимуть через поштові відділення. Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, таке рішення ухвалили на засіданні Уряду сьогодні.

Такий порядок виплат можуть застосувати до пенсіонерів, які проживають в районах проведення бойових дій чи регіонах, які перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні.

«Передбачено, що у разі надходження до Мінсоцполітики та/або Пенсійного фонду інформації від НБУ щодо неможливості здійснювати уповноваженими банками виплату сум пенсій та грошових допомог одержувачам на територіях територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), їх виплата у наступному виплатному періоді одержувачам здійснюватиметься через АТ «Укрпошта» за умови підтвердження технічної можливості здійснювати такі виплати та подання звіту про виплату пенсій на відповідних територіях за минулий виплатний період», – зазначив Мельничук.

Пенсію переведуть з банку на Укрпошту, якщо за поточними рахунками пенсіонерів протягом 60 днів, що передують даті повідомлення про неможливість здійснювати видачу коштів, не проводилися видаткові операції, та які з 24.02.2022 не звертались до органів Пенсійного фонду або до органів соціального захисту населення щодо способу виплати їм пенсій та грошових допомог.

Нагадаємо, фінансування пенсій за червень розпочали вчасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі новини