Українцям покажуть жіночі обличчя війни в проєкті «Сміливі заради майбутнього»

Соціальна інформаційна платформа, Фонд Інни Силантьєвої у співпраці з депутаткою Київради Ганною Свириденко розпочинають спільний проєкт «Сміливі заради майбутнього». У рамках його реалізації ми познайомимо українців з цікавими жінками, чиї історії здивують і будуть надихати. Кожна з них — особлива й непроста, проте гартує характер і волю. А ще доводить, що війна має і жіноче обличчя.

 

 

«До війни  я мала досвід організації проєкту «Жінки в науці». Він видався цікавим і демонстрував, що жінка може бути не тільки дружиною чи матір’ю. Їй під силу вагомі відкриття. Тому тепер мені хочеться привернути увагу до сміливих, мужніх, витривалих і безстрашних жінок. Адже українки не тільки гарні, вони здатні брати відповідальність і ухвалювати рішення. Серед них багато воїнів у лавах ЗСУ. Багато тих, хто працюють парамедиками, служать у МНС, волонтерять. Вони залишають свої сім’ї, своїх дітей, але після виконання завдань обов’язково мають повернутися», — прокоментувала президентка Асоціації соціального розвитку через право Інна Силантьєва.

Вона додала, що в рамках проєкту буде проведено низку інтерв’ю з учасницями. Вони розказуватимуть про свої воєнні історії, про те, як доводилося ухвалювати непрості рішення. А також поділяться власними мотиваторами та джерелами натхнення. Помріють про своє майбутнє після перемоги та поділяться, як змінилися їхні життєві пріоритети за час війни.

«У проєкті ми об’єднаємо різних жінок, з різними характерами та долями, різних професій і віку. Вони створять збірний образ українки у воєнний період. Покажуть, як боротися зі страхами та зневірою, як вірити у перемогу та не здаватися за жодних обставин», — додала Інна Силантьєва.


Джерело фото: з архіву Інни Силантьєвої

Історії жінок-учасниць проєкту розповідає команда Соціальної інформаційної платформи. 

«Ми з радістю відгукнулися на запрошення Інни Силантьєвої стати партнерами цієї соціально важливої ініціативи. Адже наша журналістська діяльність з 20-річною історією набула особливих інформаційних тем під час війни. Ми говоримо сьогодні не лише про соціальне життя країни: виплати, допомоги, підтримку. Невпинно продовжуємо розповідати про волонтерство, цікавих людей, які щодня маленькими кроками роблять надзвичайно важливі справи. У цьому проєкті наша увага буде сконцентрована на жінках, які займаються справами, що ми звикли вважати не жіночими. Вони на рівні з чоловіками виборюють право жити вільними у своїй країні», — прокоментувала головна редакторка Української соціальної медіагрупи Ганна Швець.


Джерело фото: з архіву Ганни Швець

Окрім розмови з журналістом, на учасниць проєкту чекала невимушена фотосесія. Погляд, усмішка чи нестримна сльоза, жести та міміка — світлини зберегли моменти, які піймав фотограф. Адже справжня природна краса жінки в її манері стояти й рухатися, задумливо мовчати та емоційно говорити — найкраще проілюструє її внутрішній світ.

«Сміливі заради майбутнього» — проєкт про жінок-воїнів, сильних, впевнених, незламних. Про їх мрії і цілі. Про те, що болить, що рухає, мотивує, надає сил і надії. Тих, які не втрачають віру, які роблять щодня важливі справи заради Перемоги!», — підсумувала Ганна Швець.

Спільний досвід жінок-організаторок, їхня ініціативність і творчий підхід, безперечно подарує емоційно насичений фінальний захід і підтвердить, що українська жінка готова бути сміливою заради свого майбутнього й майбутнього своїх дітей.

Головне фото: Укрінформ