Українці отримали перший мільйон безкоштовних енергоощадних лампочок

В Україні триває проєкт з безкоштовного обміну старих лампочок розжарювання на енергоощадні. Як розповів директор Укрпошти Ігор Смілянський, станом на сьогодні, 6 лютого, уже видано мільйон енергоощадних лампочок.

«Світловий рубікон пройдено — українці отримали 1 000 000 енергозберігальних лампочок! Важко повірити, що стартували ми лише чотири дні тому і вже маємо такі результати», — написав посадовець на своєму телеграм-каналі.

За його словами, найбільше лампочок отримали мешканці Києва (162 тисячі), Дніпра (88 тисяч), Харкова (88 тисяч) та Львова (69 тисяч).

Наразі отримати лампочки можуть мешканці всіх обласних центрів, крім тимчасово окупованих, а також мешканці Краматорська, Кривого Рогу та Покровська. Для отримання лампочок потрібно попередньо зареєструватися в мобільному застосунку «Дія». Можна також прийти у відділення Укрпошти з паспортом, податковим номером та п’ятьма старими лампочками розжарювання, але в такому разі їх обміняють лише за наявності.

Як зазначив директор Укрпошти, через кілька днів здійснити обмін лампочок можна буде в усіх стаціонарних та пересувних поштових відділеннях по всій Україні.

Фото: freepik.com