У застосунку «Київ Цифровий» відновлено сервіси для оплати проїзду

З 16 травня жителі Києва зможуть здійснювати електронну оплату проїзду в громадському транспорті.

Наразі застосунок «Київ Цифровий» відновив сервіси QR-квитків і транспортних карт, щоб користувачі могли придбати поїздки заздалегідь.

Наступним етапом стане впровадження оплати проїзду банківською карткою в наземному транспорті, – повідомив заступник голови КМДА Петро Оленич.

Уже сьогодні у застосунку доступні поповнення транспортних карт, перегляд їхнього балансу та історії поїздок, а також придбання QR-квитків.

Довідково: 24 лютого встановлено безкоштовний проїзд у метро та наземному громадському транспорті для евакуації мешканців із Києва. Поїздки на транспортних картах були збережені, а QR-квитки — «заморожені».

Повернення оплати проїзду здійснюється наступним чином:
– користувачі, які мали поїздки на транспортних картах, уже можуть переглянути їх у застосунку. Якщо з 24 лютого карту валідували у транспорті, поїздки у рідкісних випадках могли помилково списатися. Вони автоматично повернуться на карти протягом місяця;
– користувачі, які мали проїзні на березень, 16 травня автоматично отримають проїзні на червень у застосунку;
– користувачі, які станом на 24 лютого мали дійсні QR-квитки, 16 травня отримають квитки в застосунку. Термін дії квитків повністю відновиться – на 15 днів. Як і раніше, QR-квитками у застосунку можна ділитися з друзями або родичами.