Apple Watch Ultra 2: багатофункціональний наручний помічник**

Яблучний бренд є одним із топових виробників не тільки смартфонів і планшетів, але й розумних годинників. Нещодавно американський техногігант презентував пристрій другого покоління серії Apple Watch Ultra. Це модель із покращеним екраном і безліччю спортивних функцій вивела індустрію смартгодинників на нову висоту.

Ще однією вагомою чеснотою є багатофункціональна фізична кнопка «Дія», наявність якої оцінили десятки тисяч користувачів у всьому світі. Гаджет дає змогу відстежувати основні медичні показники та допомагає спортсменам під час тренувань.

Екран і апаратна складова

Годинник Ультра 2-ї ітерації отримав на 30% яскравіший за перше покоління дисплей із функцією автоматичного регулювання яскравості.

Вбудований датчик освітленості надсилає процесору відповідний сигнал і показник змінюється в діапазоні від 1 до 3000 ніт. Це забезпечує комфорт використання при слабкому освітленні завдяки зниженню навантаження на зір. Висока пікова яскравість дає можливість застосовувати смартгодинник у якості наручного ліхтарика.

Модель Apple Watch Ultra 2 працює під управлінням новітнього двоядерного фірмового чіпсета Apple S9. Завдяки п’яти з половиною мільярдам транзисторів продуктивність гаджета покращилася більше ніж на 50%.

Впроваджена інноваційна нейронна технологія обчислень. Завдання виконуються миттєво, анімації у віджетах відтворюються максимально плавно. Віртуальний помічник Siri працює безпосередньо на пристрої, немає необхідності передавати дані на «хмарні» сервіси.

Керування за допомогою жестів

Інженери Епл також впровадили у новий годинник революційну функцію Double Tap, яка дає змогу віддавати команди пристрою рухами пальців. Двічі зігнувши великий палець, користувач може виконати одну з наступних дій залежно від активного застосунку:

  • запуск таймера;
  • прийом/відхилення вхідних викликів;
  • старт відтворення музичного треку;
  • відключення будильника.

Функція працює надійно з високим рівнем точності. Ця технологія покликана спростити взаємодію із пристроєм для повної концентрації на власних заняттях.

Візуальне оформлення

Корпус смартгодинника виконаний у класичній стриманій стилістиці з кольором Titanium. Проте на вибір користувачів доступні багато варіантів оформлення циферблату та дизайну ремінців. До речі, фірмові ремінці зроблені з екологічно чистих матеріалів.

Автономність

Девайс отримав місткий акумулятор, що дає змогу пропрацювати на одному заряді до 36 годин в умовах активного використання. Реалізований режим економії заряду, який збільшує показник автономності вдвічі.

Сумісність із іншими гаджетами

Пристрої в рамках екосистеми Apple можуть повноцінно взаємодіяти між собою. Доступна можливість керувати Watch Ultra 2 за допомогою власного айфона або айпада, а також отримувати сповіщення від системи «розумний дім».

**Текст опубліковано на правах реклами