Як виростити велику капусту?

Для гарного урожаю достатньо знати невеликі секрети. Сьогодні ділимося з вами секретами, завдяки яким ви зможете виростити велику капусту на заздрість усім сусідам.

1. Обов’язково купуємо насіння, оброблене виробником (це вказано на пачці).
2. Перед посівом насіння потрібно опустити в теплу, але не гарячу воду на 20 хв, а потім на 5 хв – в холодну. Це «пробудить» його і підвищить імунітет майбутньої розсади.
3. Розсаду потрібно помістити у місце з хорошим освітленням, додатково встановити над нею люмінесцентну лампу, вмикаючи її на 4-5 год після заходу сонця. Усього розсаді потрібно 12-15 год світла на день – лише в такому випадку вона виростає з розвинутою кореневою системою і не витягується.
4. Перед посадкою в лунку потрібно влити «вітамінний коктейль»: 5 гранул суперфосфату, 1 ст. л. деревного попелу, 2 жмені перегною і стільки ж картопляного лушпиння без «вічок-бруньок». Усе перемішати з ґрунтом.
5. Розпушування ґрунту потрібно чергувати з підгортанням і присипати капусту торфом шаром у 5 см. Таке мульчування призупиняє ріст бур’янів, зберігає вологу і живить коріння.

Фото: agrarii-razom.com.ua