У ветеранському фонді порадили, як військовому оскаржити рішення ВЛК

Юристи Українського ветеранського фонду дали поради, що робити у  випадку, якщо військовий не погоджується з постановою військово-лікарської комісії.

Наразі є два варіанти оскарження постанов ВЛК:

  1. Подання заяви до Центральної ВЛК, у якій зазначити причини перегляду постанови. Крім цього, до заяви варто додати документи, видані ВЛК, рішення якої оскаржується. За наявності можна також надати результати попередніх медичних досліджень
  2. У судовому порядку в межах адміністративного судочинства. Оскарження в судовому порядку постанови ВЛК є способом, який може бути реалізованим незалежно від того, оскаржувалась така постанова до ВЛК вищого рівня чи ні. Але слід пам’ятати, що у випадку оскарження постанови ВЛК у Центральній ВЛК, зменшується термін, протягом якого ви маєте право на звернення до суду з шести місяців до трьох.

Звернутися до юристів Українського ветеранського фонду можна, залишивши  заявку за посиланням, це безоплатно.  Подавати запити на допомогу можна щодня та цілодобово. Консультації надаються щодня у робочі дні з 9:00 до 18:00.