Вступ до магістратури: де будуть діяти пункти тестування

Для вступників до магістратури з 8 травня розпочинається реєстрація для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) або єдиному вступному іспиті (ЄВІ), повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Триматиме реєстрація до 31 травня 2023 року включно.

«Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти. Для реєстрації вступник  має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку скановані копії документів. Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄФВВ, ЄВІ», – зазначається у повідомленні.

Також наголошується, що тестування можна буде пройти в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити пункти тестування. Також пункти будуть створені у деяких містах за кордоном. Основні й додаткові сесії ЄФВВ, ЄВІ проходитимуть у 21 області України та Києві.

«Зауважимо, що ЄФВВ, ЄВІ за кордоном буде проведено тільки в основну сесіюу межах наданої закордонними партнерами граничної кількості місць. Провести ЄВІ заплановано в 9 країнах Європи: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща, Словаччина і Чехія. ЄФВВ буде проведено в 6 країнах: Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща і Чехія», – уточнили в центрі оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, вищу освіту в Україні підженуть під європейські стандарти