Людей старшого віку навчатимуть цифрової грамотності за допомогою серіалу

Для людей старшого віку запустили освітній серіал, який навчатиме цифровій грамотності. Про запуск проєкту на платформі «Дія.Освіта» повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

Курс під назвою «Базові цифрові навички для людей елегантного віку» складається з 10 серій, в яких молодші члени родини розповідають старшим, як онлайн записатися до лікаря, сплатити комунальні послуги, поповнити мобільний рахунок, встановити месенджери на смартфон, користуватися пошуковиками та електронною поштою тощо.

За словами заступника постійного представника Програми розвитку ООН в Україні Христофороса Політі, 65 % українців, які назвали недостатній рівень навичок головною причиною, чому вони не користувалися електронними послугами минулого року, належать до старшої вікової категорії. Тому такий серіал допоможе саме цій категорій громадян підвищити рівень цифрових навичок.

Після проходження курсу учасники отримають 0,2 бала ЄКТС (Європейської кредитно-трансферної системи), тому він також буде актуальним для держслужбовців, які за рік мають накопичити 1 бал.

Усі серії курсу доступні за посиланням.