Відома травниця Тетяна Радіонова розповіла про засоби від поширених хвороб

«Травами пів села на ноги поставила»,

відома українська травниця,

авторка книги «ВСТАНЬ НАД БОЛЕМ СВОЇМ»

Тетяна Павлівна Радіонова рекомендує

Народна медицина, зокрема траволікування, виникли як потреба людей боротися з хворобами та шукати зцілення. До другої половини XXI століття медична практика базувалася на безцінних знаннях народної медицини. Відомості, отримані внаслідок свідомого чи випадкового виявлення людьми лікарських властивостей довкілля, збирали, фіксували та доповнювали у своїх працях знамениті лікарі давнини Гіппократ, Авіценна та багато інших.

Унікальні рецепти моїх трав’яних зборів перевірені часом. Спочатку їх ретельно збирала моя прабабуся. Згодом знання передавалися з покоління до покоління: від бабусі Софії Максимівни Євстратової (вона була доктором медицини Цюрихського університету) до моєї мами лікаря-терапевта, чудового діагноста з досвідом роботи понад 50 років. Потім ці знання та досвід передали й мені.

Багато рецептур я вдосконалила, але водночас намагаюся суворо дотримуватись досвіду сімейних медичних традицій, дбайливо зберігаю спадщину свого роду. Найзатребуванішими засобами, які я використовую тепер, є мазі від опіків, трофічних виразок, артрозів, грибкових захворювань, запалення носоглотки, герпесу, захворювань дихальних шляхів, а також органів травлення та багатьох інших хвороб.

Спираючись на статистику звернень, великий досвід роботи з лікарськими рослинами та безпомилкові знання щодо їх застосування, я можу назвати «найактивнішими хворобами століття» геморой, простатит, псоріаз та демодекоз. Прохання врятувати саме від цих захворювань я чую багато разів щодня.

Мої трав’яні збори ефективні, абсолютно натуральні, без синтетичних і гормональних компонентів, запатентовані. Адже природа завжди була чудовим цілителем.

Мій арсенал природних засобів містить:

ВІД ГЕМОРОЮ еліксир для приймання внутрішньо та мазь для зовнішнього застосування. Вони чинять протизапальну, знеболювальну, протисвербіжну та кровоспинну дію. Невелике полегшення, тобто позитивну динаміку, пацієнти відчувають уже після першої процедури. Виконуючи рекомендації щодо режиму харчування та стежачи за безперебійною роботою шлунку (іноді я підключаю збори від коліту, що супроводжується запорами), вони забувають про цю страшну проблему надовго можливо, і назавжди.

ВІД ПРОСТАТИТУ бальзам для внутрішнього застосування та мазь, яку необхідно вводити на ніч з ватним тампоном. Такі симптоми, як тяжкість і біль в яєчках, біль у паху, утруднене або прискорене, неповне та уривчасте сечовипускання, біль у крижах поступово перестають турбувати. Мої ліки знімають запалення передміхурової залози та сприяють зменшенню аденоми. А головне з’являється відчуття чоловічої повноцінності.

ВІД ПСОРІАЗУ комплекс: мазь для зовнішнього застосування та «жива вода» так я називаю цей збір трав через його антисептичні та цілющі властивості. Трави та коріння потрібно заварювати та приймати всередину. Збір усуває умови для розвитку псоріазу.

ВІД ДЕМОДЕКОЗУ мазь і протирання, які усувають демодекс зовнішньо. А також збір цілющих трав та коріння для приймання всередину, що не дає демодексу живитися та розвиватися. Також цей збір зміцнює імунну систему організму. Я сама хворіла на демодекоз в юному віці, але вже давно забула про нього й суворе обмеження в харчуванні.

Звертайтеся до порад народної медицини, коли спостерігається хронічний перебіг захворювання, тут ви не знайдете нічого кращого за трави.

Застосування лікарських рослин у загальному комплексі лікувальних заходів завжди буде ефективним. При правильному підході та дотриманні рекомендацій результат практично на 100%.

Людям, яким допомогла зцілитися, я вдячна за численні дзвінки та листи, в яких вони поспішають поділитися зі мною своєю радістю про порятунок від хвороб. Це надихає та допомагає мені в роботі і я завжди готова простягнути руку допомоги.

Дбайте про своє здоров’я та будьте здорові!

Щиро ваша, Тетяна Павлівна Радіонова

З листів: «Петро з нашого села розказав, що перестав бігати мочитися ночами. Та ще з жінкою стосунки налагодилися. Це, каже, за допомогою лікувальних засобів травниці Радіонової Т. П. Я спочатку не повірила, а тепер вона мене й пів села на ноги поставила».

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з демодекозом, простатитом, герпесом, псоріазом, грибком, гайморитом, гемороєм, парапроктитом, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї, а також багато іншого можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: www.travnik.kharkiv.ua

Тел.: 097 925 73 97, 066 044 08 98, інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova