Трав’яним комплексом лікуємо чоловічі хвороби

Відома авторитетна травниця, авторка книги «Встань над болем своїм» Тетяна Павлівна Радіонова виготовляє натуральні трав’яні засоби від різних недуг. 

З листів: «Спершу почались проблеми з частим сечовипусканням. Тоді — тяжкість і біль у паху. Про інтимне життя годі було й думати. Думав, перемерз, поки відсиджував тривогу в підвалі, а ще й стрес. З’ясувалось — простатит. Звернувся за допомогою до відомої травниці Тетяни Радіонової. Її трав’яні засоби допомогли мені вилікуватись досить швидко й без зайвих зусиль. «Еліксир молодості» покращив потенцію, укріпив весь організм, почуваюся чудово. А головне — ніякої хімії в складі препаратів. Усе оперативно передали поштою. Дуже вдячний. Сергій Новицький, 63 роки. Із села Лобойківка на Дніпропетровщині».

Згідно зі статистикою, в Україні кожен третій чоловік хворіє на хронічний ПРОСТАТИТ. Однак більшість і не здогадується про хворобу. Часто симптоми простатиту списують на стрес, втому, сидячу роботу, виснаження або на переохолодження.

Часте й болісне сечовипускання малими порціями, нічні підйоми в туалет, відчуття неповного випорожнення сечового міхура, біль ниючого характеру в промежині та крижах, проблеми з потенцією та навіть швидка втомлюваність та зміни настрою — симптоми недуги. Ігнорувати їх не варто. Простатит може перерости в гостру й хронічну форми, спровокувати розвиток пухлин.

У комплексі від простатиту Тетяни Павлівни Радіонової входить МАЗЬ і БАЛЬЗАМ. У їхньому складі — лише натуральні компоненти. Діють м’яко, не викликають жодних побічних ефектів. Можуть спокійно поєднуватися з будь-якими медикаментозними препаратами, не шкодять печінці. До препаратів Тетяна Павлівна Павлівна додає детальну інструкцію з використання.

«За лікування простатиту треба братися одразу й не зволікаючи, — зазначає травниця Тетяна Павлівна Радіонова. — Гостру й хронічну форми вилікувати значно важче, і процес триваліший. Якщо швидко не взятися за лікування, може виникнути аденома — доброякісна пухлина, яка, однак, при ігноруванні проблеми, може перетворитися на злоякісну. Як тільки помітили перші симптоми — не соромтеся, не баріться. Одразу застосовуйте мій трав’яний комплекс. Полегшення настає з перших днів застосування. А при виконанні всіх інструкцій про простатит можна забути. Дбайте про своє здоров’я, особливо в цей важкий час! Щиро ваша Тетяна Павлівна Радіонова».

Свої засоби Тетяна Павлівна Радіонова відправляє поштою по всій Україні.

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя й шиї, а також багато іншого можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: www.travnik.kharkiv.ua

Тел.: 097–925–73–97 (Viber, WhatsApp), 066–044–08–98

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova