Захворювання шкіри та чоловічі недуги лікують трав’яні засоби

Відома авторитетна травниця, авторка книги «Встань над болем своїм» Тетяна Павлівна Радіонова виготовляє натуральні трав’яні засоби від різних недуг. 

У цей тяжкий час піклування про своє здоров’я має бути на першому місці. Щоб легше переносити всі негаразди в житті, треба, щоб ваш організм вас не підводив. Я рекомендую вам для підтримки здоров’я свої перевірені часом натуральні трав’яні засоби від різних недуг. 

ВІД ГЕМОРОЮ еліксир (внутрішньо) та мазь (зовні). Діють як протизапальне, знеболювальне. Для тих, хто страждає запорами, рекомендую свій збір від коліту. Він налагоджує  роботу шлунка. 

ВІД ПРОСТАТИТУ бальзам (внутрішньо) та мазь (зовні). У вас налагодиться сечовипускання, зникне тяжкість та біль у яєчках, у паху. При наявності аденоми вона зменшується та не буде турбувати. Якщо додати еліксир молодості для чоловіків, він остаточно поверне чоловічу силу.

ВІД ПСОРІАЗУ вас врятує комплекс: мазь і «жива водичка» (зовні). Її я так називаю через цілющі та антисептичні властивості. Збір трав і коріння (внутрішньо).

ВІД ДЕМОДЕКОЗУ вас позбавить мазь, протирка зовні та збір трав і коріння, який не дає демодекозу підживлення зсередини. 

З листів: «Петро з нашого села казав, що перестав бігати мочитися по ночах. Та ще з жінкою стосунки налагодилися. Це, каже, за допомогою цілющих засобів травниці Радіонової Т. П. Я спочатку не повірив, а тепер вона й мене, і пів села на ноги поставила», Іван В., м. Дніпро.

Піклуйтеся про себе та своїх близьких! 

Щиро ваша Тетяна Павлівна Радіонова

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: travnik.kharkov.ua

Тел.: 097-925-73-97 (Viber, WhatsApp), 066-044-08-98

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova