Військові та цивільні українці отримали 350 протезів від компанії «Parashar Industries»

Військові та цивільні українці, які постраждали внаслідок ворожих дій російської армії отримали 350 функціональних протезів iGrip від компанії «Parashar Industries», що спеціалізується на протезуванні та реабілітації. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Сучасні протези будуть передані у центр протезування, ортезування та реабілітації  “Без обмежень” і допоможуть постраждалим від війни українцям повернутися до повноцінного життя.

«Повномасштабна воєнна агресія росії проти України продовжується. Це означає, що кількість військових і постраждалих цивільних, які потребують протезів, з кожним днем зростає. Протези є дороговартісною продукцією, відтак, їхнє гуманітарне забезпечення є вкрай важливим і потрібним рішенням, і ми щиро вдячні за таку допомогу нашим міжнародним партнерам»,- зауважила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

«Сьогодні ми хочемо висловити велику вдячність нашим міжнародним партнерам за потужну підтримку України у боротьбі зі збройною агресією росії. Особливо вдячний за допомогу, яку надають  медичній системі України Сполучені Штати Америки, фінансуючи програму медичних гарантій. З початку повномасштабного вторгнення ми отримуємо гуманітарну допомогу, яка включає лікарські засоби, медичні вироби, різноманітне обладнання від урядів Індії та США. Це допомагає нам вести бій на медичному фронті та рятувати життя наших громадян», – сказав на зустрічі під час передачі протезів міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Читайте також: З початку року понад 20 тисячам українців поставили протези