Відома травниця лікує псоріаз травами

З листів: «Дорога Тетяно Павлівно! Дуже дякую за ваш комплекс від псоріазу та за турботу про людей. Адже ви багатьом допомагаєте покращити здоров’я. Чудодійні властивості комплексу від псоріазу ми відчули вже на третій четвертий день, як ви й казали. А за місяць усі прояви псоріазу пішли. Такого результату не було від жодного засобу. Здоров’я вам та процвітання!»,Іващенко Захар, місто Суми.

Цікаво. Відомо, що на ПСОРІАЗ хворів американський підприємець, перший у світі доларовий мільярдер Джон Рокфеллер. Під кінець свого 98-річного життя він залишив кругленьку суму на Нобелівську премію тому, хто винайде ліки, що повністю виліковують псоріаз.

Друзі мої!

Медики всього світу зосереджені над дослідженням та зціленням від псоріазу. Це захворювання не заразне, але має спадковий характер. Генетично воно може передаватися з покоління в покоління й навіть через покоління. Спадковість — головна, але не єдина причина розвитку псоріазу. Псоріаз небезпечний ще й тим, що може в будь-якому віці вражати суглоби (псоріатичний артрит).

Від псоріазу я виготовляю ЕКОКОМПЛЕКС, до якого входять:

  • ЗБІР з 22 найменувань правильно підібраних трав та коріння (відвар з цього збору не дає псоріазу «підживлення зсередини»);
  • «ЖИВА ВОДИЧКА», виготовлена на травах по нашій старовинній сімейній рецептурі, що діє, як антисептик;
  • МАЗЬ (ззовні).

Позитивна динаміка (покращення) помітна вже на третій — четвертий день. Я повністю розписую рекомендації щодо дії, застосування та харчування.

Ви можете отримати тривалу стійку ремісію — це стан, коли псоріаз пролікований і не дається взнаки довгий час. Ви навіть можете вважати себе здоровою людиною. У мене є приклади, коли псоріаз не виявлявся 5, 10, 15 і більше років.

Я практикую траволікування понад 25 років. Це говорить про те, що мої засоби дієві й люди звертаються до мене за допомогою з усіх усюд. Свої натуральні екокомплекси я надсилаю поштою по всій Україні.

Бажаю вам здоров’я та мирного неба!

Щиро ваша Тетяна Павлівна Радіонова.

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: travnik.kharkov.ua.

Тел.: 097-925-73-97 (Viber, WhatsApp), 066-044-08-98

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova