В Україні незабаром з’явиться новітня клініка з протезування

У Львівській області продовжують працювати над створенням новітньої клініки з протезування та реконструкції Superhumans. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, йдеться про модернізацію та переустаткування державної лікарні, яка вже працює в області. Нова клініка, відповідно до потреб воєнного часу, спеціалізуватиметься на протезуванні дорослих та дітей, хірургічних операціях з реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, а також лікуванні посттравматичного стресового розладу.

До роботи медзакладу будуть залучені найкращі медики із США та ЄС.

«Наслідки війни призводять до збільшення кількості травмованих пацієнтів, які потребують фізичної реабілітації та нових видів реконструктивної хірургії. Все це вимагає термінового реагування системи охорони здоров’я та комплексних швидких рішень. Одним із таких рішень є проєкт Superhumans», – наголосив Ляшко.

На базі клініки також планують створити освітній тренінговий центр, де українські медики зможуть ділитися досвідом лікування бойових травм з колегами з усього світу.

Нагадаємо, для українців розробили пам’ятку для отримання безкоштовних засобів реабілітації.

Фото: tvoemisto.tv