Трав’яні збори усувають свербіж при геморої

З листів: «У мене геморой проявлявся поступово. Спершу почав свербіти задній прохід, потім стало боляче ходити в туалет. Я не прихильниця медикаментозного лікування. Намагаюсь не пити пігулок, більше довіряю народній медицині. У цьому питанні кращої цілительки, ніж Тетяна Павлівна Радіонова, не знайшла. Замовила в неї трав’яний комплекс. Уже з першого використання мазі та еліксиру відчула полегшення. За місяць хвороби як і не було», Юлія Гонська, 51 рік, м. Рівне.

Кожен третій житель планети страждає на геморой. Недуга вражає людей, які зловживають алкоголем, гострою їжею, мають варикозну хворобу, ожиріння, запалення органів малого таза, цистит. У зоні ризику перебувають вагітні.

При недузі вени в ділянці заднього проходу переповнюються кров’ю, збільшуються, виникає запалення, біль. З часом з’являється крововиділення.

Геморой — делікатна й складна проблема. Але затягувати з її вирішенням не можна, бо біль посилюватиметься й недуга перейде у важчі стадії.

Щоб позбутися хвороби, Тетяна Павлівна Радіонова радить застосовувати трав’яний комплекс. Засоби містять цілющі рослини й коріння, які м’яко та надійно усувають запалення й зменшують гемороїдальні вузли.

Комплекс складається з МАЗІ для зовнішнього застосування та ЕЛІКСИРУ для приймання всередину. Полегшення настає після першого використання. Після повного курсу зникають біль, свербіж, кровотеча.

Якщо недуга виникла через закреп, допоможе збір трав і коріння від коліту. Він має послаблювальну дію, налагоджує випорожнення та нормалізує роботу кишківника.

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: travnik.kharkiv.ua.

Тетяна Павлівна Радіонова відправляє засоби поштою по всій Україні.

(097) 925 73 97 (також Viber i WhatsApp);

(066) 044 08 98;

(093) 011 79 92.

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova