Трав’яні цілющі засоби позбавлять від чоловічих недуг

Відома авторитетна травниця Тетяна Павлівна Радіонова, авторка книги «Встань над болем своїм» виготовляє натуральні трав’яні засоби від різних недуг. 

З листів: «Взимку завжди в мене загострюється простатит. Знову почав часто бігати ночами в туалет. Не висипаюся. На обстеженні сказали, що загострення спровокував різкий перепад температури тіла. По газетах знайшов відому травницю Тетяну Павлівну Радіонову і не помилився. Зараз відчуваю себе відмінно. Дуже вдячний! Олександр Ковальов, 60 років, Одеська область».

ПРОСТАТИТ більше атакує в холодну пору. Активуються приховані запальні процеси. Особливо обережними треба бути чоловікам, які мають безсимптомний хронічний простатит. Недуга може загостритися від різкого перепаду температури тіла, особливо, коли мерзнуть ноги та поперек. Усе це погано впливає на сечовидільну систему, порушує її роботу. Якщо хворобу спричинили бактерії, то вони швидше розмножуються й можуть перекинутися на інші органи.

При простатиті запалюється передміхурова залоза, збільшується й тисне на сечовий міхур. У результаті позиви в туалет стають частішими. Сечовипускання може супроводжуватися болем. З часом розвивається аденома доброякісна пухлина.

Збільшившись одного разу, простата схильна рости. Проблеми треба позбутися. Інакше порушиться статева функція, можуть виникнути імпотенція та безпліддя. Запалення простати найкраще своєчасно усувати травами.

Тетяна Павлівна Радіонова радить застосовувати її НАТУРАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ. Він складається з БАЛЬЗАМУ для приймання всередину й МАЗІ, яку слід наносити на ніч. А «ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ» відновить статеву функцію, зміцнить імунітет. Ці засоби виготовлені на цілющих травах і корінні, не містять хімічних складників, тому не спричиняють звикання та побічних ефектів.

Комплекс відновлює потенцію. Трави нормалізують сечовипускання, позбавляють болю в паху, яєчках, крижах. Оздоровлення настає з перших днів застосування. Чоловікам будь-якого віку краще не переохолоджуватися, одягатися за погодою. Інакше є ризик спровокувати запалення.

Свої трав’яні цілющі засоби Тетяна Павлівна Радіонова відправляє поштою по всій Україні.

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: travnik.kharkov.ua.

Тел.: 097-925-73-97 (Viber, WhatsApp), 066-044-08-98

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova