Покращення — уже після першого приймання засобу від простатиту

Відома авторитетна травниця, авторка книги «Встань над болем своїм» Тетяна Павлівна Радіонова, виготовляє натуральні трав’яні засоби від різних недуг. 

У холодну пору року хронічний простатит загострюється на 30 % частіше, ніж в інші. Розвивається через зволікання, неякісне чи помилкове лікування гострого періоду недуги. 

«Не люблю холоду, бо часто мучить простатит. Лише трохи перемерзну чи перенервую одразу ж хворію, каже 63-річний Петро Тончин з міста Кременчук Полтавської області. Цей рік не став виключенням, хвороба загострилася. Спочатку став частіше бігати в туалет, потім додалися періодичні тупі болі в промежині. Раніше підліковувався таблетками, і відпускало. Цього року не допомагають. Жінка побачила, як я мучуся, і замовила трав’яні засоби в Тетяни Павлівни Радіонової. Про неї добре відгукуються сусіди. На диво, її засоби швидко подіяли. Покращало після першого приймання бальзаму та мазі».

Стрес, переохолодження, гостра їжа, малорухливий спосіб життя, статевий акт з партнеркою, яка є носієм урогенітальної інфекції, можуть спричинити загострення хронічного простатиту. 

Під час загострення недуги, окрім проблем із сечовипусканням, хворі можуть скаржитися на послаблення ерекції й інші розлади статевої системи. 

«Якщо простатит загострився, треба негайно братися за вирішення проблеми. Інакше перейде в гостру форму, тоді позбутися буде важче, говорить травниця Тетяна Павлівна Радіонова. У запущених випадках простатит може спричинити імпотенцію. Також він провокує розвиток аденоми доброякісної пухлини, що може перерости в злоякісну». 

Зменшити запалення допомагає натуральний комплекс від простатиту, розроблений травницею Тетяною Павлівною Радіоновою. Виготовлений на основі цілющих трав і коріння. Він складається з БАЛЬЗАМУ для приймання всередину та МАЗІ зовнішнє. Полегшення настає з перших днів застосування. Минає біль у промежині, яєчках. Нормалізується сечовипускання. Засоби зменшують запалення й відновлюють роботу простати. А «ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ» повертає статеву активність. При виконанні всіх рекомендацій Тетяни Павлівни Радіонової швидко отримаєте гарний оздоровлювальний результат. 

Має м’який вплив та не викликає побічних дій. 

Свої засоби Тетяна Павлівна РАДІОНОВА відправляє поштою по всій Україні. 

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями,  целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя й шиї, а також багато іншого можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: www.travnik.kharkiv.ua.

Тел.: 097–925–73–97 (Viber, WhatsApp), 066–044–08–98

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova