На Запоріжжі запрацював медичний чат-бот

Аби спростити доступ до медичних послуг для мешканців прифронтових територій, для пацієнтів Запорізької області було запущено медичний чат-бот. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

З його допомогою можна швидко знайти інформацію про найближчий медзаклад та його контакти, а також телефони психологічної підтримки, дізнатися, як ВПО отримати медичні послуги та багато іншого. 

«Розуміючи актуальність психосоціальних питань, ініціатори сервісу створили на базі чат-бота базу даних та сервісів з психічного здоровʼя. Так, тут можна, зокрема, отримати необхідну інформацію про психічне здоров’я, реабілітацію та інші корисні дані для внутрішньо переміщених осіб. Також у ньому є детальна інформація щодо реалізації всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як», ініційованої Оленою Зеленською»,  — розповіли в МОЗ. 

Важливо, що чат-бот не лише містить багато корисної практичної інформації, але й передбачає можливість поставити своє запитання й отримати відповідь профільного спеціаліста. 

Так, наприклад, обравши в сервісі необхідний розділ, ви маєте змогу написати своє запитання й залишити контактний номер телефону. Цей запит буде пересланий до окремої телеграм-групи спеціалістів з відповідного напряму конкретної громади. Далі вони зможуть оперативно відреагувати та надіслати повідомлення у відповідь або зателефонувати особі, яка запитувала. Важливо, що такий сервіс є цілодобовим і поставити питання чи залишити інше повідомлення можна у будь-який день сім днів на тиждень. Для того, щоб знайти чат-бот у телеграмі, необхідно в стрічці пошуку ввести: DOZ_ZODABot. 

Фото: spilnota-news.online

Читайте також: В інституті раку відкрили реабілітаційне відділення для пацієнтів з онкологією та військовими травмами.