Фітоцілителі для чоловіків і жінок

Друзі мої!

Другим серцем чоловіків називають простату. При таких захворюваннях як ПРОСТАТИТ та АДЕНОМА можна приймати трави: толокнянку (ведмежі вушка), брусницю, ялівець, польовий хвощ, золотушник. 

Я виготовляю комплекс від простатиту: БАЛЬЗАМ (внутрішньо) та КРЕМ (зовнішнє). Вони грамотно складені з 22 цілющих трав і коренів. Покращують сечовипускання, усувають усі неприємні та болючі симптоми. ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ для чоловіків відновлює та посилює потенцію, зміцнює весь організм загалом.

А от другим серцем у жінок можна вважати матку. Матка здорової жінки призначена для збереження та підтримки розвитку плоду дитини. Нормальні розміри матки — близько 7 см у довжину та 5 см у ширину. Матка постійно працює над тим, щоб створити найкращі умови для плоду, що розвивається. Дефіцит фізичної активності, сидячий спосіб життя сприяє виникненню слабкості в м’язах і розвитку спайкових процесів.

Часто захворювання, які належать до гінекологічних жіночих недугів, пов’язані з маткою. Наприклад, це ФІБРОМА, ФІБРОМІОМА, МІОМА МАТКИ. Їх відмінність полягає в будові пухлини. Фіброма матки складається зі з’єднувальних тканин, а міома — з м’язових. Міома утворюється в усіх прошарках матки. Може викликати сильні менструальні кровотечі, довготривалі менструації, біль в області таза. Фіброміома, лейоміома — це доброякісні новоутворення, на виникнення яких впливає гормональний фон, що розвиваються з м’язових і з’єднувальних тканин. М’язові клітини починають ділитися, у результаті чого з’являються пухлинні клітини, з яких у матці виростає вузол — так виникає міома. 

Чинники, що сприяють виникненню міоми:

  • хронічні запалення сечостатевої системи жінки, у тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • збій менструального циклу;
  • спадковість;
  • зайва вага, гіпертонія, цукровий діабет, порушення функцій щитоподібної залози;
  • часті депресії, стреси, порушення сну та інше.

Основна небезпека, пов’язана з міомою матки, — це її збільшення до великих розмірів і здатність перейти в злоякісну пухлину. Тому лікування міоми спрямоване на зменшення міоматозних вузлів, а також зменшення самої міоми.

Найпростішими лікарськими рослинами для лікування міоми матки є спориш, медунка лікарська, польовий хвощ. У моєму арсеналі цілющих засобів для лікування жіночих гінекологічних захворювань представлені: ЕЛІКСИР (внутрішнє), ЗБІР для спринцювання та КРЕМ. Ці трав’яні комплекси — натуральні, абсолютно нешкідливі, не мають побічних дій. Вони гальмують утворення спайок і рубців, а якщо вони вже існують, то роблять їх м’якими та еластичними. Також запобігають перетворенню міоми та фіброміоми в злоякісні пухлини.

Свої трав’яні збори надсилаю поштою по всій Україні.

Маю 25 років досвіду в лікуванні трав’яними комплексами.

Дорогі жінки та чоловіки, бережіть себе та будьте здорові!

Щиро ваша Тетяна Павлівна Радіонова

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: travnik.kharkov.ua.

Тел.: 097-925-73-97 (Viber, WhatsApp), 066-044-08-98

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova