Бородянський реабілітаційний центр планують відкрити в жовтні

У жовтні поточного року планують відкрити Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення. Про це під час візиту до селища повідомила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

«Зараз відбувається будівництво та відновлення реабілітаційного центру. Очікуємо, що до Дня Незалежності будуть повністю залиті монолітні конструкції. Далі розпочнуться внутрішні оздоблювальні роботи, а вже у жовтні плануємо відкрити Центр і надавати послуги із психосоціального відновлення як ветеранам та їхнім сім’ям, так і постраждалому цивільному населенню», – сказала вона.

І додала, що заклад планують наповнити сучасними методиками, які сприятимуть реінтеграції захисників до цивільного життя. Комплексні послуги із психосоціального відновлення, а також юридичну, соціальну й інформаційну підтримку тут отримуватимуть не лише ветеранам та їхні сім’ї, а й постраждале цивільне населення.

Будівля матиме укриття для понад 200 осіб, де у разі повітряної небезпеки зможе укритися також цивільне населення з навколишніх будинків.

За словами представниці Центру Людмили Бойко, до повномасштабного вторгнення рф в Україну там працювали 30 осіб. Наразі заклад тимчасово переїхав до невеликої будівлі, яка вціліла під час російської окупації. Завдяки подарованому британськими партнерами авто, психологи Центру надають психологічну підтримку на виїзді по всьому Бородянському району Київщини.

Нагадаємо, на будівництво сучасного реабілітаційного центру в Бородянці виділили понад 200 млн грн.

Фото: фейсбук-сторінка Мінветеранів