Бальзам і мазь на травах збережуть ваше чоловіче здоров’я

Відома авторитетна травниця Тетяна Павлівна Радіонова, авторка книги «Встань над болем своїм», виробляє натуральні трав’яні засоби від різних недуг.

Друзі мої! На жаль, усі захворювання, у тому числі ПРОСТАТИТ, змінили свою етіологію та патогенез, простіше кажучи — походження й перебіг.

Якщо раніше на простатит хворіли чоловіки загалом після 40 років, то сьогодні з цією проблемою звертаються 18-річні хлопці, яким ще належить створювати сім’ї й зачинати дітей. А з цим виникають труднощі, тому що в запаленому стані передміхурова залоза передавлює сечостатевий канал і пряму кишку.

Сечостатева система виходить з ладу, буває, повністю: порушується сечовипускання. Якщо не вживати термінових заходів, може додатись пухлина — аденома, яка загрожує перейти в злоякісну. Крім цього, з’являються тяжкість і біль у яєчках, у паху, у крижах, в ікрах, різі та болі при сечовипусканні. І це все незалежно від віку, тобто — від малого до великого.

Якщо ви хочете врятувати свою простату та жити нормальним життям, я рекомендую вам свій надійний, перевірений часом натуральний комплекс з трав: БАЛЬЗАМ (для приймання всередину) та МАЗЬ (нанесення в задній прохід). Усі перераховані вище симптоми поступово йдуть, ви перестаєте залежати від туалету й відчуваєте себе практично здоровим чоловіком. Якщо додати мій «ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ», ви усунете неполадки з потенцією.

Будьте здорові й щасливі!

Щиро ваша Тетяна Павлівна Радіонова.

З листів: «Хочу висловити свою велику подяку газеті «Пенсійний кур’єр» за те, що надала можливість дізнатися й звернутися до травниці Тетяни Павлівни Радіонової. Її чудодійні БАЛЬЗАМ і МАЗЬ від простатиту, а також «ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ» дуже мені допомогли й повернули до нормального життя. Сечовипускання налагодилося. Засядько Микола з м. Дніпро».

Свої трав’яні цілющі засоби Тетяна Павлівна Радіонова надсилає поштою по всій Україні.

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями,  целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя й шиї, а також багато іншого можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: www.travnik.kharkiv.ua.

Тел.: 097-925-73-97 (Viber, WhatsApp), 066-044-0898

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova