Верховна Рада підтримала кандидатуру Оксани Жолнович на посаду міністерки соцполітики

Верховна Рада України призначила на посаду очільниці Міністерства соціальної політики Оксану Жолнович. За відповідне рішення проголосували 282 народних депутати.

«В умовах повномасштабної війни кількість громадян, яким потрібна допомога та соціальний захист держави, значно зросла. Мета Уряду й Мінцосполітики — підтримати кожного, хто цього потребує. Це є пріоритетним завданням для нової очільниці міністерства», – прокоментував призначення Жолнович Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

З 2020 року Оксана Жолнович обіймала посаду керівника департаменту соціальної політики і охорони здоров’я Офісу Президента.

Займається науковою діяльністю, є адвокатом-практиком у сфері трудового, цивільного, сімейного та адміністративного права. Доцент кафедри трудового, аграрного та екологічного права.

З 1996 по 2001 навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація «Юрист». Там же захистила кандидатську дисертацію на тему «Система трудового права України».

Нагадаємо, вчора Верховна Рада погодила відставку з посади міністерки соціальної політики Марини Лазебної.