Більшість українців хочуть закритих кордонів з росією

Більшість українців, а саме – 79% вважають, що між Україною та росією мають бути закриті кордони з візами та митницями. Про це свідчить результат опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Ця цифра зросла майже вдвічі, порівняно з періодом до повномасштабного вторгнення – станом на лютий 2022 року такої думки дотримувалось усього 44% українців.

11% опитаних вважають що Україна та росія мають бути незалежними, але «дружніми» країнами з відкритими кордонами без віз та митниць. 1% респондентів вважає, що країни мають об’єднатись в одну державу.

«Результати останніх соціологічних досліджень засвідчують, що в різних аспектах українці остаточно прощаються з російською імперією. Після лютого 2022 року агресивність керівництва росії і «звичайних» росіян разом із звірствами російської армії поховали і ідею «дружніх» і «зручних» відносин. Не тільки на рівні України в цілому абсолютна більшість вважає потрібними візи та митниці з росіянами, але і у всіх регіонах ця думка абсолютно переважає. Українці незалежно від регіону чи мови прагнуть відгородитися від росії», – наголошує заступник директора КМІС Антон Грушецький.

Нагадаємо, з 1 липня запрацював візовий режим з росією.