У Житомирі відкрили клуб для літніх людей

У житомирському Домі української культури відкрили клуб для людей поважного віку —”Ба-Ді CLUB”, повідомляють в  Житомирській міській раді.

“Ба-Ді CLUB”— це нова форма дозвілля для людей поважного віку. Чому клуб так називається, здогадатися не важко: адже головні діючі особи тут Ба-бусі та Ді-дусі.

Основна мета діяльності клубу – об’єднати людей похилого віку та налагодити спілкування між ними.

“Найважливіше – акцент на сучасні тенденції. Ми будемо фотографуватися, але перед тим робитимемо учасникам зачіску, макіяж. Вони будуть переодягатися і перевтілюватися у нові образи. Також будемо займатися йогою, фітнесом, читанням під відкритим небом. Головне – омолодити душу, щоб відвідувачі клубу відчули себе потрібними і молодими”, — розповідає організаторка проєкту, начальниця управління культури Ілона Колодій.

Ідея містянам сподобалася! І на перше засідання прийшло вже 20 учасників. Вони познайомилися, пройшли перший майстерклас під назвою “Подаруй серце другу” і тепер готуються до нових творчих подорожей.

«Ми не просто пропонуємо сталу програму. Чекаємо від учасників своїх ідей та пропозицій, які залюбки разом втілимо у життя», — зазначила Ілона Колодій.

Записатися в “Ба-Ді клуб” можна в будні з 9 до 18 години за телефоном: 096 908 08 70, за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 61/18.

Нагадуємо, що також в Україні запрацював онлайн-садочок.

Фото з фейсбук-сторінки Житомирської міської ради.