Переселенці та діти можуть безкоштовно створювати одяг в швейному коворкінгу у Франківську

В Івано-Франківську відкрили швейний коворкінг SEW4U. Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, проєкт за підтримки програми розвитку ООН реалізували на базі дитячо-юнацького клубу «Прометей». Тут усі охочі можуть навчитися, удосконалити та просто пошити необхідний елемент одягу.

За словами керівниці проєкту Ольги Фіщук, скористатися професійним обладнанням можуть мешканці громади, переселенці, волонтери.

«До Івано-Франківська релокувалося багато підприємств, багато майстринь приїхали з нічим. І виникла потреба в просторі, де майстрині зможуть прийти і створити свій образ або пошити для себе одяг. Або ж є багато волонтерів, які відшивають одяг і речі для потреб ЗСУ», — зазначила посадовиця.

Для того, аби скористатися послугами коворкінгу, потрібно попередньо записатися — забронювати одне з 15 робочих місць та необхідний термін роботи.

Окрім цього, навчатися швейній справі абсолютно безкоштовно можуть діти 7–9 класів — з 1 березня запрацює відповідний гурток. Планується набрати дві групи по десять дітей.

Знаходиться коворкінг за адресою:  вулиця Шевченка, 58. Тел.: +38 (0342) 75-28-73.

Фото з фейсбук-сторінки Вікторії Дротянко