Субсидії на неопалювальний сезон перепризначать автоматично

У зв’язку з воєнним станом в країні субсидії на неопалювальний сезон перепризначать автоматично. Про це повідомила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

«Мають продовжувати отримувати субсидії люди з міст та сіл, де ідуть активні бойові дії, навіть у тих випадках, коли там не працюють органи соціального захисту. У сучасних умовах усі перепризначення мають відбуватись автоматично, щоб людині не потрібно було іти зайвий раз до органів соціального захисту», – зазначила вона.

Перепризначення субсидій відбудеться автоматично для всіх, хто отримував субсидію під час опалювального періоду 2021/2022 роках на підставі інформації, наявної в органах соцзахисту з оновленням даних про доходи осіб від Пенсійного фонду та податкової.

Для регіонів, де наразі органи соцзахисту не працюють, розмір субсидій та пільг у квітні та протягом неопалювального сезону визначатимуть на основі їхнього розміру за січень 2022 року, враховуючи співвідношення середнього розміру субсидій і пільг у січні та квітні 2021 року, а також у січні та вересні, як найбільш показовому місяці неопалювального сезону.