При розрахунку субсидії на опалювальний сезон враховуватимуть пенсію за серпень

При призначенні та розрахунку житлової субсидії на опалювальний сезон з його початку враховуються доходи домогосподарства за I і II квартали поточного року. Втім, дохід у вигляді пенсії враховуються лише за серпень.

Як наголошують у Пенсійному фонді, це передбачено пунктом 37 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабміну від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

У разі ж призначення субсидії не з початку сезону (неопалювального чи опалювального) до середньомісячного сукупного доходу домогосподарства враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається житлова субсидія. Тобто якщо пенсіонер звернеться за призначенням субсидії цього місяця, при її розрахунку враховуватимуть пенсію за червень, а в разі звернення у вересні — за липень.

Фото: bistrozaim.ua

Читайте також: Частині українців субсидію призначатимуть лише за зверненням.