При невчасному поданні показань лічильника облгази самостійно вказують обсяг споживання

У разі невчасного подання показань лічильника за газ у платіжках відображатимуться неточні дані. Як нагадують у газопостачальній компанії «Нафтогаз», у такому разі облгази самостійно вказуватимуть обсяг споживання газу на рівні вашого середнього споживання.

Для того, аби цього не сталося, потрібно подавати показання лічильника до 5 числа включно щомісяця.

Передати показання газового лічильника можна:

1. В особистому кабінеті на сайті 104.ua.
2. За допомогою мобільного застосунку 104.ua: завантажити його можна на Google Play та AppStore;
3. Через чат-боти 7104ua у месенджері Viber та Telegram. Для активації чат-бота потрібно ввести дані особового рахунку, останню оплату за газ або номер лічильника.
4. За допомогою SMS на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ — 10 цифр особового рахунку, YYYYY — показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку та показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані некоректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.

Передати дані вашому облгазу можна одним зі способів:

  • на сайті, в чатботі, особистому кабінеті вашого облгазу;
  • завітавши до офісу;
  • через скриньку для надання показань;
  • зателефонувавши до контакт-центру вашого облгазу.

Клієнти АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз», АТ «Львівгаз», АТ «Криворіжгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Харківміськгаз», АТ «Донецькоблгаз», Дніпровської та Кропивницької філій ГАЗМЕРЕЖІ можуть фіксувати свої дані через SMS-повідомлення на номер 4647 або ж на сайті «Нафтогазу» за посиланням.

Додамо, що сьогодні останній день подання показань газових лічильників за червень.

Нагадаємо, тарифи на газ не підвищуватимуть ще рік.

Фото: talanx.com.ua