«Майбутнє за тим, щоб ходили не люди, а інформація», — генеральний директор Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю Віталій Музиченко

На що сьогодні спрямовує свої зусилля Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю, які законодавчі ініціативи напрацьовуються, та як вирішується потреба у фахівцях з протезування — розповів для Соціальної інформаційної платформи генеральний директор фонду Віталій Музиченко.

Люди з інвалідністю

Ми як бюджетна установа є реалізатором у сфері підтримки осіб з інвалідністю. Якщо говорити про цю категорію, маємо специфічні виклики, можливості, певні умовності й правила, які потрібно виконувати. Сьогодні, на жаль, у рамках повномасштабного вторгнення чисельність осіб з інвалідністю зростає. Крім того, змінюється їхній портрет. Якщо раніше переважна більшість людей набували інвалідність через загальне захворювання внаслідок певної хвороби й стану здоров’я, то зараз ситуація стала іншою. 

Це достатньо молоді люди, які вчора займали активну позицію, а сьогодні мають певні обмеження функціонування організму. Наше завдання — прилаштувати й дати можливість цим людям повернутись до соціуму. 

Тому дуже важливо їх забезпечувати підтримувальними програмами, зокрема допоміжними засобами реабілітації.

Щоб переглянути повний вміст цього матеріалу,
потрібно придбати пакет підписки та авторизуватись.

Залишити відповідь