Чому перерахунок пенсій відчули не всі пенсіонери, які працюють

У червні мав відбутися перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють. Згідно із законодавством такі перерахунки проводяться щороку з 1 квітня. Однак цього разу його дещо відтермінували. Як повідомлялося раніше, доплату за квітень і травень пенсіонери мали отримати в червні. Однак вже наявні випадки, коли перерахунок начебто зробили, але загальний розмір пенсії не змінився. 

Пенсіонери скаржаться

Одну з таких скарг на фейсбук-сторінці Пенсійного фонду України залишив пенсіонер на ім’я Вадим.  

«Мені перерахували пенсію як пенсіонеру, який працює. За однією статтею додали, а за другою статтею відняли. Сума пенсії не змінилася, але офіційно Пенсійний фонд пенсію перерахував. На вимогу надати статтю закону, на підставі якої знімають пенсію, йдуть незрозумілі відповіді, які доводиться чекати понад місяць. І так уже другий перерахунок поспіль. Не розумію, чому мені нарахували надбавку, а потім її прибрали без пояснення причини», — обурюється чоловік. 

На запитання чоловіка в Пенсійному фонді не відповіли. Однак Соціальна інформаційна платформа може навести багато прикладів, чому пенсія після перерахунку залишається незмінною.

Щоб переглянути повний вміст цього матеріалу,
потрібно авторизуватись.