Чи має продовжуватись виплата «військової» пенсії, якщо пенсіонера призвали до лав ЗСУ?

Так, має продовжуватись.

Згідно із законодавством (стаття 2 Закону України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб) військовослужбовцям-пенсіонерам, яких призвали на військову службу, виплата пенсій під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення не припиняється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі новини