Сім’ї загиблих під час ракетного обстрілу Кременчука отримають грошову допомогу від Червоного Хреста

Червоний Хрест виплатить матеріальну допомогу сім’ям загиблих внаслідок ракетного обстрілу ТЦ «Амстор» у Кременчуці. Про це повідомив голова Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік під час щоденного брифінгу.

«Вчора зустрічалися з представниками Червоного Хреста. Вони хочуть надати матеріальну допомогу сім’ям людей, які загинули 27-го числа під час ракетного обстрілу. Зараз ми готуємо списки загиблих людей, які потрібно буде погодити зі слідчими органами, тому що наразі триває слідство, і буде надана матеріальна допомога не тільки від органів місцевого самоврядування, від держави, а й фонду Червоного Хреста», – розповів Лєднік.

За його словами, попередньо йдеться про виплати в розмірі 10 тисяч гривень на кожну сім’ю.

Як зазначив голова КРВА, внаслідок ракетного обстрілу торгового центру загинула 21 людина: 20 людей витягнули з-під завалів, одна людина померла від отриманих ран в лікарні. Місце знаходження ще однієї людини, яка перебувала в «Амсторі» під час обстрілу, досі невідоме – працівники поліції та ДСНС продовжують пошуки 50-річної жінки.

Як повідомлялося раніше, постраждалим та родинам загиблих внаслідок обстрілу 27 червня виділять з місцевого бюджету грошову допомогу в розмірі від 10 до 50 тисяч гривень.