Збій у виплатах переселенцям подолали

Збій, через який багато внутрішньо переміщених осіб так і не отримали державну допомогу на проживання, подолали. Про це заявили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Збій у виплатах ВПО подолано – переселенців, які отримують державну фінансову допомогу, стає дедалі більше. Про це свідчать інформація від самих ВПО та офіційна статистика», – йдеться в повідомленні Мінгреінтеграції.

Як зазначається, компенсацію на проживання внутрішньо переміщених особам виплачуватимуть регулярно.

За даними Міністерства соціальної політики, станом на 27 липня понад 2,8 млн офіційно зареєстрованих ВПО вже отримали свої виплати. Загалом з бюджету на це пішло 22,7 млрд грн. З переліком громад, мешканці яких наразі мають право на такі виплати, можна ознайомитися за посиланням.

З питаннями щодо виплат ВПО можна звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції за коротким номером 15-48.

Окрім того, очільниця Міністерства соцполітики пояснила, як бути внутрішньо переміщеним особам, які реєструвалися через Дію, але заявка так і знаходиться «в обробці» – їм доведеться звертатися до ЦНАПів чи органів соцзахисту самостійно, проте при повторній реєстрації кошти нараховуватимуть з дня спроби реєстрації в Дії.