ВПО у Полтаві надають житло в модульному містечку

У Полтаві продовжують приймати документи на проживання в модульному містечку для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили в Полтавській обласній державній адміністрації. Проєкт реалізують за підтримки уряду Великої Британії та польського Фонду міжнародної солідарності в Україні.

Які умови розміщення?

Житло надається в окремих сімейних кімнатах з необхідними меблями. У містечку також наявні додаткові приміщення для загального користування (кухні-їдальні, санітарно-побітові приміщення тощо), автопаркінг, велопаркінг, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку тощо. Термін проживання — 12 місяців з можливістю продовження проживання.

Хто саме може подати заяву на проживання в містечку?

  1. ВПО, які перемістились з тимчасово окупованих рф територій України, територій на яких ведуться (велися) бойові дії.
  2. ВПО, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, і які подали заявку на відшкодування відповідних витрат, зокрема через портал «Дія» або за умови документального підтвердження від органів місцевого самоврядування.

Пріоритет надаватиметься:

  • багатодітним сім’ям;
  • сім’ям з дітьми;
  • вагітним жінкам;
  • особам, які втратили працездатність;
  • особам, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок бойових дій.

Як подати заяву на житло?

Потрібно звернутися до Центру з нарахування та здійснення соціальних виплат у Полтавській області за адресою: вул. Ціолковського, 47, кім. 115 з понеділка по четвер з 08:00 по 17:00 та в п’ятницю з 08:00 до 16:00. Телефон для довідок: (0532) 68 12 61.

Які документи необхідно надати?

Крім заяви, яка заповнюється на місці, потрібно надати:

  • копії документів, що посвідчують особу (для представника – копія довіреності);
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (або відповідну відмітку в паспорті громадянина України про відмову від його присвоєння через свої релігійні переконання);
  • копію довідки ВПО про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та копії відповідних довідок членів сім’ї (за наявності). У разі пред’явлення електронної довідки, яка містить відповідні електронні ідентифікатори, уповноважених орган проводить звірку (підтвердження) інформації з ЄБДВПО;
  • копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника тощо);
  • копії документів, що підтверджують пріоритетність на розміщення в містечку: багатодітна сім’я; сім’я з дітьми; вагітні жінки; особи, які втратили працездатність; особи з-поміж тих, житло яких було зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії рф.

Фото: suspilne.media