Внутрішні переселенці з двох областей можуть пройти безкоштовні бізнес-курси

Внутрішньо переміщені особи, які евакуювалися на Київщину чи Івано-Франківщину, можуть пройти безоплатні онлайн-курси з ведення бізнесу. Як повідомили в пресслужбі Київської міської держадміністрації, проєкт реалізує ГО «Міжнародна фундація розвитку» (м. Київ) за підтримки Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Про які курси йдеться?

Пройти курс можна за однією з таких освітніх програм:

  1. Грантрайтинг та фандрайзинг (пошук інструментів фінансування для втілення короткострокових та довгострокових власних ідей. Ознайомлення з методикою пошуку донорів та основними ресурсами для фінансової підтримки ВПО).
  2. Управління проектами та планування (якісна підготовка проєктних заявок: від написання ідеї до звітування перед донорами. Успішна реалізація проєктів).
  3. Особистий бренд та самопрезентація (професійна ідентифікація, профорієнтація та самопрезентація).
  4.  Ефективна комунікація у бізнес-сфері (ефективна комунікація при працевлаштуванні та інтеграції до місцевого ринку праці, подолання комунікаційних бар’єрів, вирішення комунікаційних конфліктів).

Як довго триватимуть курси?

Два місяці.

Чи надається сертифікат про їх проходження?

Після проходження курсів усі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Окрім цього, буде надана можливість відівідати зустрічі з потенційними роботодавцями та представниками бізнесу.

Як зареєструватися для проходження курсу?

Для цього потрібно заповнити онлайн-форму за посиланням. Останній день подачі заяви — 30 березня.

Читайте також: У двох областях для внутрішніх переселенців побудують житло за 455 млн грн.

Фото: nus.org.ua