У Вінниці розпочалася додаткова реєстрація на муніципальне житло

У Вінниці розпочали додаткову реєстрацію кандидатів на участь у програмі «Муніципальне житло». Про це повідомили у Вінницькій міськраді.

Про яке житло йдеться?

Об’єкт будівництва — десятиповерхівка на вулиці Привокзальній, 30. Завдяки монолітно-каркасній технології будівля буде міцною та надійною. Окрім цього, тут облаштують підземний паркінг з подвійним призначенням.

У чому перевага участі в програмі?

Завдяки програмі можна придбати житло з найкращим співвідношенням «ціна — якість»: 1 м² коштує 27 900 грн. У ціну входить чорнове опорядження квартир, вікна, двері, підведення мереж та благоустрій прилеглої території.

Хто може взяти участь у програмі?

Взяти участь у програмі можуть окремі категорії (для кожної з них визначена кількість квартир):

  • учасники бойових дій в російсько-українській війні — 34 квартири;
  • працівники закладів освіти та охорони здоров’я — 27 квартир;
  • внутрішньо переміщені особи (які працюють чи самозайняті (ФОПи)) — 18 квартир;
  • молоді сім’ї, в яких чоловік та дружина віком до 35 років включно та одинокі молоді громадяни віком до 35 років, які перебувають на квартирному обліку/обліку для поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Вінницької міськради або за основним місцем роботи — 10 квартир;
  • особи з інвалідністю І групи — 2 квартири;
  • багатодітні сім’ї — 2 квартири.

Коли та де відбуватиметься реєстрація?

Реєстрація триватиме до 24 липня 2023 року за адресою: вул. Соборна, 36 (ліве крило на першому поверсі). Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:30 до 17:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

Фото з будівництва багатоповерхівки: vinfond.com.ua